Nejsme jen odborníky na realitní činnost, ale rozumíme také výstavbě i stavbám.

Prodej nových bytů 3+kk, 90 m2 Olomouc část Nedvězí - Smazán

Prodej nových bytů 3+kk, 90 m2   Olomouc část Nedvězí
Kategorie Byt 3+kk
Kód nabídky N 261
Cena 2.335.000 Kč
Konstrukce Cihla
Stav nemovitosti Novostavba

Ulice Nedvězí
Obec 779 00 Olomouc
Okres Olomouc

Rok výstavby 2011

Celková plocha 90 m2

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji novostavby cihlových bytů 3+kk celkové výměry 90 a 91 m2 v Olomouci část Nedvězí. Jedná se nové rezidenční bydlení  bytového domu o 2 NP, celkovém počtu 12 bytových jednotek na oploceném  uzavřeném pozemku. Byty jsou ve vysokém standardním provedení, obývací pokoj, terasa,  kuchyně, koupelna s vanou, 2 x WC, sklepní prostor, vlastní parkovací stání v ceně. Výhodou tohoto bydlení je že platba při nastěhování činí pouze 40 % celkové ceny bytu  a zbývající část ceny bytu se financuje formou splátek.
Výhodou koupě bytu do družstevního vlastnictví je to, že klientem banky a žadatelem o úvěr není nájemník bytu, ale bytové družstvo. Družstevník tak nemusí prokazovat příjem, složí jen část ceny bytu a zbytek uhradí formou měsíčních splátek družstvu.
Příklad: byt 3+kk (89,40 m2) platba při nastěhování je 914 000,-Kč, měsíční platby na 15 roků činí 7 616,-Kč/měsíc + inkaso, po doplacení celé ceny bytu se byt převádí do OV. Veškeré informace včetně přesných ploch, podlaží, počtu volných bytových jednotek a pod. jsou k dispozici v realitní kanceláři.
Volejte makléře : 608 740 188 


« zpět na přehled inzerátů

Mám zájem o bližší informace * - povinná položka, takto označené pole musí být vyplněno

Kód nabídky N 261
Jméno a příjmení
E-mailová adresa *
Dotaz *


Aktuality

30.1.2021
JAK VÝZNAMNĚ SE VÁS DOTKNE AML ZÁKON? Realitní kancelář jako zprostředkovatel realitního obchodu má dle zákona 253/2008 Sb. Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu (známého pod zkratkou AML zákon) nové povinnosti, které se významně dotknou obou smluvních stran - prodávajícího i kupujícího. Povinnosti se netýkají pouze realitní kanceláře jako zprostředkovatele, ale také jako schovatele kupní ceny. Týká se to tedy také všech advokátů či notářů, u kterých by byla kupní cena uschována po dobu přepisu na katastru nemovitostí.Na co se máte tedy připravit:Zástupce realitní kanceláře/advokát/notář či jiná osoba vystupující jako schovatel má v určitých situacích povinnost oznámit FAÚ (finančně analytický úřad) klienta, u kterého má podezření, že se může jednat o tzv. "praní špinavých peněz". A klienta o tom nemusí vůbec informovat. V některých případech dokonce musí odmítnout poskytnout službu, pro kterou si klient přišel. Za vše může Zákon o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, který je tu sice už poměrně dlouho, ale díky neustále novým směrnicích přicházejícím z EU neustále zpřísňuje.Hlavní povinnosti:Osobní identifikace klienta - před poskytováním služeb je zprostředkovatel povinen provést osobní identifikaci klienta na základě předložení průkazu totožnosti Identifikace klienta a jeho kontrola - zprostředkovatel je povinen vyžádat si od klienta doložení, jak přišel k penězům, za které chce koupit nemovitost.Pokud tedy některý z našich makléřů po Vás bude chtít ukázat občanský průkaz a bude se vyptávat, kde jste přišel ke všem penězům, tak to není z důvodu jeho vtíravé zvědavosti, ale protože mu to zkrátka nařizuje zákon.Dále upozorňujeme naše klienty, aby veškeré finanční prostředky posílali ze svých účtů, které jsou registrovány na jejich jméno uvedené ve smlouvách. V opačném případě jsme povinni provést identifikace majitele účtu, ze kterého prostředky přišly.Kontakt

VERAreality 
Náves 1, Čechovice
783 72 Velký Týnec
IČ : 16604849
zapsána u KS v Ostravě,
odd. A, vložka 20222

Člen realitní komory ČR

Telefon: +420 608 740 188
E
: vera.reality@gmail.com
web: www.verareality.cz
© 2009 - 2021 VERA reality | Mapa webu