Nejsme jen odborníky na realitní činnost, ale rozumíme také výstavbě i stavbám.

Novostavby Rodinných domů a Bungalovů - Smazán

Novostavby Rodinných domů a Bungalovů
Kategorie Samostatný rodinný dům
Kód nabídky N 703
Cena cena neuvedena
(vč. základů a DPH)
Konstrukce Ostatní
Stav nemovitosti Neuvedeno

Ulice Olomoucko
Obec Olomouc a okolí
Okres Olomouc

Patro 1. patro

Nabízíme Vám exkluzivní nabídku výstavby RD, na vlastním pozemku, nebo zajistíme požadovanou parcelu. Velkým kladem těchto domů je velmi jednoduché technické řešení i dobré využití prostoru a příznivý poměr mezi obestavěným prostorem a užitkovou plochou. Technická náročnost výstavby a z toho vyplývající nízké investiční náklady jsou předpokladem úspěšnosti této výstavby poskytující příjemné a útulné bydlení.
Výstavba je rychlá, levná a cenově dostupná!!!

 • Nízkoenergetický montovaný rodinný dům EDC. Vysoká kvalita vysoce převyšuje náklady na jeho pořízení.
  Rodinný dům můžeme nazvat jako nízkoenergetický, pokud jeho měrná potřeba tepla na vytápění je menší nebo max. rovna hodnotě 50 kWh/m2 vytápěné plochy objektu za rok.
  Tento požadavek rodinné domy EDC splňují a r
  oční náklady na vytápění se u rodinného domu EDC pohybují podle velikosti a typu rodinného domu a způsobu vytápění od 8 do 15 tis. Kč.
  Používaný stavební systém - kombinace železobetonového skeletsystému s obvodovými sendvičovými panely – umožňuje dodržet příznivou cenu, vysoký standard kvality a krátkou dobu výstavby – 3 měsíce. K této době je samozřejmě nutné připočíst i čas, který zákazník stráví návrhem domu ve spolupráci s našimi architekty; dům uvidíte v realistickém počítačovém 3D modelu, můžete si ho „projít“, můžete vyzkoušet různé barevné a materiálové kombinace. Po dokončení návrhu, který se vždy řeší na konkrétní pozemek s definovanými podmínkami konfigurace terénu a orientace ke světovým stranám a svému okolí, se zpracovává kompletní projektová dokumentace. Vyřízení povolení, případně souhlasu s ohlášenou stavbou má své zákonné lhůty, které je nutné také připočíst k době před realizací. Výhodou stavebního skeletsystému je, že odpadá betonáž základové desky a doba po kterou se čeká na její vyzrání. Nosná konstrukce z železobetonového skeletu (sloupy, průvlaky, podlahové panely )  se osazuje na základové patky, na kterých je možno montovat skelet již po cca 14 dnech od betonáže.Po dobu, kdy se betonují základové patky a čeká se na jejich základní vytvrdnutí, se připravují železobetonové prvky skeletsystému a ve výrobní hale sendvičové obvodové stěny do kterých jsou již osazeny okna a dveře. Po osazení nosných železobetonových prvků skeletsystému na patky a jeho zakrytí střešní konstrukcí jsou z výrobní haly dovezeny obvodové stěny a ty jsou jeřábem osazeny do smontovaného skeletsystému. Poté nastává finální dokončení střechy, její zateplení, zhotovení vnitřních sádrokartonových příček, podlah, rozvod vody, odpadní vody a elektrického vedení a ostatního vybavení dle realizačního standardu rodinného domu EDC a vybavení, které bylo smluvně dohodnuté.
  Záruka na nosnou konstrukci je  30 let,
  na obvodový nenosný plášť(dřevostavba – stěny), včetně izolace proti vodě a zemní vlhkosti je 30 let.
  Vnitřní uspořádání rodinného domu je na přání zákazníka upraveno podle jeho pokynů a děje se tak na společném sezení zákazníka společně s architektem ze společnosti EDC Group.Po celou dobu výstavby hlídá kvalitu provedení ve všech fázích stavby smluvní nezávislý dozor – TDI.

 • V čem spočívá unikátnost systému rodinného domu „EDC“?
  Modulová návaznost nosných konstrukcí umožňuje sekce přidávat i během užívání objektu.  Konstrukční systém s minimem mokrých procesů, další procesy jsou suché, umožňující výstavbu v libovolných povětrnostních podmínkách; po celkovém uzavření objektu lze objekt temperovat a další etapy provádět již ve vnitřním prostředí.  Systém umožňuje všesměrnou orientaci objektu na pozemku. Systém umožňuje délkovou a šířkovou variabilitu objektu. Systém umožňuje výstavbu do třech nadzemních podlaží. Jedinečnost systému je dána jeho jednoduchostí a typizovanými spoji s odstraněním tepelných mostů . Objekt lze postavit ve formě nosná konstrukce „skeletsystem“ (základy, nosná konstrukce, střecha, střešní krytina, rozvody pod deskou) Systém plní nároky i pro vysoké radonové riziko. Systém umožňuje stavět objekty i na pozemcích s vysokou hladinou spodní vody.  Systém rovněž umožňuje, že prostor pod nosnou konstrukcí podlahy je odvětrávaný.
 • Jaké jsou výhody domu „EDC“
  Hlavní výhodou rodinného domu „EDC“ je jeho variabilita.Rodinný dům „EDC“ se dá umístit na jakýkoliv pozemek ať už svažitý či rovinatý. Projekční kancelář EDC zákazníkovi připraví studii rodinného domu „na klíč“ dle jeho specifikace na konkrétním pozemku. Po odsouhlasení studie a cenové nabídky již vše zabezpečuje naše společnost v rámci komplexního servisu, tzn. projektovou dokumentaci, vyřízení stavebního povolení / ohlášení stavby, vlastní výstavbu. Vnitřní dispozice a velikost domu se dá v budoucnu bez vysokých finančních nároků zcela změnit dle aktuálních potřeb zákazníka. Dům může růst dle potřeb majitele, tento růst lze ideálně předem připravit.

 • Cena dle typu RD ,

 • Více informací poskytneme osobně v RK.
 • Volejte makléře : 608 740 188

« zpět na přehled inzerátů

Mám zájem o bližší informace * - povinná položka, takto označené pole musí být vyplněno

Kód nabídky N 703
Jméno a příjmení
E-mailová adresa *
Dotaz *


Aktuality


Kontakt

VERAreality 
Náves 1, Čechovice
783 72 Velký Týnec
IČ : 16604849
zapsána u KS v Ostravě,
odd. A, vložka 20222

Člen realitní komory ČR

Telefon: +420 608 740 188
E
: vera.reality@gmail.com
web: www.verareality.cz
© 2009 - 2021 VERA reality | Mapa webu